Mail :  info@termoment.com
GSM : 0 (542) 328 85 24

 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/pages/Termoment-So%C4%9Futma-Sistemleri/266615976868151
  • TERMOMENT İLE HAYAL ÖTESİ PROJELER
  • UZUN SÜRELİ DOSTLUKLAR
  • iSTEKLERİNİZE HIZLI ÇAZÜMLER
  • TERMOMENT İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Temel Değerlerimiz

.     Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sınırının olmadığı, daima daha iyisinin olabileceği bilinciyle yeni değerler yaratarak müşterilerimize ilk defada ve daima doğru hizmetler sunmayı amaçlarız.

 

.     Hizmette Mükemmellik

Tek bir standardımız var Mükemmellik, iç ve dış Müşterilerimize beklentilerini aşan ve Sektördeki diğer kuruluşlardan daha üstün ve yenilikçi hizmetler sunmak ve Sektör liderliğine ulaşmak.

 

.     Ekip Çalışması

Termoment Soğutma Sistemleri çalışanları katılımcıdırlar ve ilkelerine sahip çıkarlar. Termoment’de ekip çalışması, birlikte öğrenmenin ve paylaşmanın en önemli unsurudur.

 

.     Demokratik Yönetim

Üst Yönetim; ekip çalışmasına açık, özgüvenli, özverili, kararlı, sosyal ve kültürel bilgi birikimine sahip personeli Termoment’e çekmek ve mevcut personelin bu konuda gelişimini desteklemek için, katılımcı, sağlıklı bir iletişimi, tartışma ve uzlaşma ortamını oluşturur.

 

.     Varlığımızın Kaynağını Çalışanlarımız Olarak Kabul Etmek

Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır. Bu varlığın değeri kavranmalı, ona değer katmak yolu ile tüm çalışma süreçlerine değer katılmalı ve verimlilikleri arttırılmalıdır. Gücümüz insanlarımız, temel ilkemiz insana saygıdır. Amacımız; bilgili iyi eğitim almış, işlerinin sorumluluğunu ve yetkilerini bilerek çalışan insanlara sahip olmaktır.

 

.     Sözünde Durmak

Verdiğimiz sözü daima yerine getirir, sözümüzden dönmeyiz.

 

.     Yaratıcılık

Değişimi destekler, yaratıcılıkları ödüllendiririz. Yeniliklere ve başarıya giden yolun sürekli daha iyiyi araştırmaktan ve uygulamaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret147041