Mail :  info@termoment.com
GSM : 0 (542) 328 85 24

 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/pages/Termoment-So%C4%9Futma-Sistemleri/266615976868151
  • TERMOMENT İLE HAYAL ÖTESİ PROJELER
  • UZUN SÜRELİ DOSTLUKLAR
  • iSTEKLERİNİZE HIZLI ÇAZÜMLER
  • TERMOMENT İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Şoklama Uniteleri

Şoklama Üniteleri:Termoment Soğutma SistemleriGıda maddelerinin düşük sıcaklıkta hızlı dondurulmaları gerekir. Çünkü hızlı soğumada küçük kristalli buz oluşur ve böylece gıda maddelerinin dokusu korunmuş olur. Hızlı olmayan soğutmada oluşan buz kristalleri çok iri olduğu için gıda maddelerinin dokusunu korumak imkansız olur.
Dondurulan gıda maddelerinin bozulmadan uzun süre kalabilmesi doğrudan doğruya başlangıçtaki donma hızına bağlıdır. Gıda maddelerini olumsuz yönde etkileyen bakterilerin üremesi normal sıcaklıkta artar. Buna düşük sıcaklıkta engel olmak mümkün ve - 35 C sıcaklıkta bu bakterilerin olumsuz etkileri ve üremeleri tamamen önlenebilir.
Gıda maddelerinin korunabilirliği , başlangıçtaki donma hızına bağlı olduğu kabul etmek de bir yerde yanıltıcı olabilir. Gıda maddelerinin korunabilirliğinde soğutma yöntemi gibi belirleyici nitelikte bazı dış etkenleri de göz önünde bulundurmak gerekir.

Termoment Soğutma Sistemleri Şoklama Üniteleri imalatı yaparak her kapasite ve çalışma aralığına uygun Endüstriyel Şoklama Üniteleri sistemleri ile Şoklama Üniteleri sistemlerin de çözüm ortağı olduğumuz ya da olacağımız firmalara destek sağlamaktadır.Sektörde uzun dönemler bulunan Teknik ve Üretim ekibimiz çözüm ortağı olduğumuz firmaların taleplerini alıp değerlendirdikten sonra çözüm ortağımızın menfaatleri ön plana alınarak  ürün ya da ürünlerin kullanılıcağı mahale göre en net ürün tarafınıza iletilmektedir size sadece teklif istemek ve verilen teklifi onaylamak kalacaktır.

Şoklama Üniteleri sistemlerimiz güvenilir ve maksimum verimde çalışacak şekilde tasarlanmış ya da tasarlanmaktadır.

-Donmuş gıda tesisleri ve Dondurma Üretimi İçin,Depolanabilir tüm yaş meyve ve sebzeler için soğuk depolar,Dondurma Tünelleri,IQF’ler için soğutma sistemleri,Spiral freezerler için soğutma sistemleri,Yatay Ve dikey plakalı dondurucular,Donmuş muhafaza odaları,Yüksek ve büyük donmuş depolar,Ön soğutma odaları,Mal işleme holü soğutması,Hava torbası ile soğutma sistemleri,Buzlu su soğutma tankları,Glikol soğutma sistemleri,Sertleştirme tünelleri,Dondurma üretim makinaları için soğutma sistemleri,Spiral freezerler için soğutma sistemleri,Donmuş muhafaza depoları,Mix tankları için soğutma sistemleri

Sektör de sürekli duyulan bu yapılamaz,bu şekilde ürün bulunmaz ve benzeri söylemler, Termoment Soğutma Firmasın'da duyulmamaktadır siz sadece isteğinizi iletin en net ürüne ulaşmanız bu kadar yakın.

*Estetik olan görüntüleri neticesinde ürünlerin uyarlandığı mekanlarda sorun yaşanmamaktadır.

*Bakım-Onarım maliyet ve planları göz önüne alınarak ürün içeriği maksimum kolay işlemler yapılabilinmesine kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

*Her kapasite ve çalışma aralığına sahip ürünler üretim gamımızda yer almaktadır.

*Ürünlere ait teknik ya da özellikler için bizimle iletişime geçebilir teleplerinizi ve istediğiniz bilgiler için destek alabilirsiniz...


 Şoklama ünitesi

Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam63
Toplam Ziyaret147751