Mail :  info@termoment.com
GSM : 0 (542) 328 85 24

 • Anasayfa
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/pages/Termoment-So%C4%9Futma-Sistemleri/266615976868151
  • TERMOMENT İLE HAYAL ÖTESİ PROJELER
  • UZUN SÜRELİ DOSTLUKLAR
  • iSTEKLERİNİZE HIZLI ÇAZÜMLER
  • TERMOMENT İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Merkezi Soğutma Sitemleri


Merkezi Soğutma Sistemleri:Termoment Soğutma Sistemleri


Soğutma grubu imalatı yaparak her kapasite ve çalışma aralığına uygun merkezi soğutma sistemleri ve Endüstriyel Soğutma Sistemlerin de çözüm ortağı olduğumuz ya da olacağımız firmalara destek sağlamaktadır.Sektörde uzun dönemler bulunan Teknik ve Üretim ekibimiz çözüm ortağı olduğumuz firmaların taleplerini alıp değerlendirdikten sonra çözüm ortağımızın menfaatleri ön plana alınarak  ürün ya da ürünlerin kullanılıcağı mahale göre en net ürün tarafınıza iletilmektedir size sadece teklif istemek ve verilen teklifi onaylamak kalacaktır.

Merkezi Soğutma Sistemi Özellikleri

Merkezi soğutma sistemleri ile Endüstriyel Soğutma Sistemlerimiz güvenilir ve maksimum verimde çalışacak şekilde tasarlanmış ya da tasarlanmaktadır.
Termoment'in yenilikçi bakış açısı ile üretilen ve yerine montajları yapılan merkezi soğutma sistemleri en yeni teknoloji ve sahadan gelen arızalar dikkate alınarak aşağıdaki özelliklere göre tasarlanmaktadır.

Vidalı kompresör tercihi ile üretilen ürünlerde %100 verim ve kullanım ilkesi mevcuttur.

Müşteri talepleri'ne göre çeşitli uygulamalar'da kullanılan ürünler sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.


Merkezi Soğutma Grupları Market,Süpermarket,Üreticiler v.b uygulamalarına mükemmel uygunluktadır. Enerji verimlilik uygulamarıyla enerji tüketimi minimum seviyededir.

ÖZEL ÜRÜNÜrün özel ihtiyaca çözümler üretecek şekilde butik olarak dizayn edilmektedir.
KOMPRESÖRYarı Hermetik Ya Da Vidalı kompresörlüdür.(Bitzer,Frascold,Dorin markaları tercih edilmektedir)
KONDANSERHava soğutmalı kondanser kullanılmaktadır.
KALİTEKalite normlarına uygun olarak imal edilir
TESTAzot şarjlı olarak teslim edilir
GARANTİFabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garantilidir
SESSİZ KOMPRESÖRYarı hermetik ya da Vidalı kompresör ve özel pano dizayn teknolojisi ile mekanik aksam sürtünmeleri minimuma indirilmiştir.
HIZLI VE KOLAY KURULUMKaynak ve karmaşık elektrik bağlantısı gerektirmez kolay müdahale sağlar.
A SINIFI ENERJİDiğer muadil ürünlere göre daha az yer enerji sarfiyatı yapar
SU TUTMAYAN YÜZEYDış yüzeye uygulanan elektrostatik fırın boya sayesinde yüzeyinde su barındırmaz ayrıca çizilmelere karşı dayanıklıdır.


Margarin-Sıvı yağ Soğutma,Su-Süt ürünleri ve gemi soğutması,Kuru ve yaş maya soğutma,Bira ve alkollü içecekler soğutma,Diğer içecekler soğutma,Hazır gıda soğutma,Petro-kimya soğutma,Beton soğutması,Plastik enjeksiyon soğutma,İlaç ve kimya sanayi soğutma,Buz pateni soğutma,Kırık buz ve kalıp buz,Isı geri kazanım sistemleri

Sebze Ve Meyve Soğuk Odaları ya da depoları


Sektör de sürekli duyulan bu yapılamaz,bu şekilde ürün bulunmaz ve benzeri söylemler, Termoment Soğutma Firmasın'da duyulmamaktadır siz sadece isteğinizi iletin en net ürüne ulaşmanız bu kadar yakın,

Estetik olan görüntüleri neticesinde ürünlerin uyarlandığı mekanlarda sorun yaşanmamaktadır.

Soğutma Bakım-Onarım maliyet ve planları göz önüne alınarak ürün içeriği maksimum kolay işlemler yapılabilinmesine kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Her kapasite ve çalışma aralığına sahip ürünler üretim gamımızda yer almaktadır.

Ürünlere ait teknik ya da özellikler için bizimle iletişime geçebilir teleplerinizi ve istediğiniz bilgiler için destek alabilirsiniz.


merkezi sistem soğutma,merkezi soğutma sistemleri çalışma prensibi,merkezi ısıtma soğutma sistemleri,reyon tipi soğutma senfoni,merkezi soğutma

Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret147047